Slide CZYTAJ WIĘCEJ pocztówki Mam na imię Maciej i historią swojego miasta zacząłem się interesować, gdy zacząłem pisać pracę magisterską o historii jednego z najstarszych pilskich kościołów – św. Antoniego. admin@pocztowki-schneidemuhl.pila.pl Slide kościoły Zbiór archiwalnych pocztówek przedstawiające pilskie kościoły Zobacz więcej admin@pocztowki-schneidemuhl.pila.pl Slide historia Aktualnie w swoich zbiorach mam około 500 pocztówek i ponad 100 zdjęć, które publikuję na tym blogu. Wszystko co znajdziesz w poszczególnych kategoriach jest w moim posiadaniu. Posiadam także wycinki z gazet, choć część odnajduję w bibliotekach cyfrowych. Czytaj więcej admin@pocztowki-schneidemuhl.pila.pl

Strona główna

O mnie

Witaj!

Mam na imię Maciej i historią swojego miasta zacząłem się interesować, gdy zacząłem pisać pracę magisterską o historii jednego z najstarszych pilskich kościołów – św. Antoniego.

Od tego momentu zacząłem zbierać pocztówki, zdjęcia i inne drobne przedmioty związane z przedwojenną Piłą.

Aktualnie w swoich zbiorach mam ponad 500 pocztówek i 100 zdjęć, które publikuję na tym blogu. Wszystko, co znajdziesz w poszczególnych kategoriach, jest w moim posiadaniu. Posiadam także wycinki z gazet, choć część odnajduję w bibliotekach cyfrowych.

26 02 1
- założenie strony 2016 -
HISTORIA PIŁY

Dowiedz się więcej o historii tego wspaniałego miasta.

Co nowego?

Ostatnie wpisy na blogu